Torre Del Lago I
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Dakzwembad Seizoensgebonden buitenzwembad | Sportactiviteiten Golfbaan |
| Spa en ontspanning Solarium | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gasten kunnen gemakkelijk de Parroquia Nuestra Señora del Carmen bereiken, die binnen 5 minuten wandelen ervandaan ligt. 2-slaapkamer Torre Del Lago I appartementen liggen op 500 meter loopafstand van het meer en bevatten een solarium.
Dit appartement van 100 m² is op 12 minuten loopafstand van de Koekoeksklok van Villa Carlos Paz en binnen het bereik van het Aventura en Altura genesteld. Bovendien ligt het 2-badkamer appartement op circa 700 meter afstand van de Artisan's Lane. Torre Del Lago I appartementen hebben een uitzich op het meer en ook een eersteklas ligging op 4 km van het Playas de Oro Strand.
Dit appartement biedt gasten een balkon, een woonkamer en een zitgedeelte buiten, evenals modern comfort zoals airconditioning. Torre Del Lago I appartement is uitgerust met een badkamer met badlakens. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een koelkast en een oven. Deze accommodatie ligt vrij dicht bij het Terminal Omni Carlos Paz busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Artisan's Fair500 m
- Luxor400 m
- Libertad200 m
- City Hall400 m
- Del Sol200 m
- de Parroquia Nuestra Señora del Carmen250 m
- Teatro Melos50 m
- Coral400 m
- Mozart250 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba43 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Lift
- Kapper
- Keycard toegang
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
- Golfbaan
- Zwembad met uitzicht
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Torre Del Lago I appartement.
Gasten van Torre Del Lago I appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Koekoeksklok van Villa Carlos Paz, binnen 12 minuten wandelen vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Playas de Oro Strand (4 km) en het Aventura en Altura (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Torre Del Lago I appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Torre Del Lago I appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Torre Del Lago I appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Torre Del Lago I appartement is $140. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Torre Del Lago I appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Torre Del Lago I appartement de ontspanning ervaren met een solarium. - ❓
Wat is precies de grootte van Torre Del Lago I appartement?
Torre Del Lago I appartement bestaat uit 100 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een dakzwembad.